مجموعه آلماپرایم

آلماپرایم، تنفسی پاک، حال و هوای خوب...

آلماپرایم مجموعه ای تخصصی در حوزه ی تولید و واردات دستگاه های تصفیه ی هوا و بخور سرد و گرم است. این دستگاه های پرکاربرد، در این روزها که دیدن آسمان آبی شبیه دُری کمیاب شده، تنفس هوایی سالم تر و آسمانی آبی تر را ممکن می سازد.

دستگاه تصفیه هوا چیست و چرا به آن نیاز داریم؟

دستگاه های تصفیه هوا با استفاده از فیلترهای مختلف، آلاینده های موجود در هوا را از بین می برند و هوایی پاک  را خارج می کنند. اکثراً تصور می شود فقط افرادی به این دستگاه ها نیاز دارند که بیماری های تنفسی و یا مشکلات جسمی مشابه دارند؛ اما اگر چنین بود تعطیلات مکرر شهر ها و استان ها را به دلیل آلودگی هوا شاهد نبودیم. باید متذکر شد که سلامت عمومی همه ی طیف های سنی با هوایی که تنفس می کنند رابطه ی مستقیم دارد.

دستگاه بخور چیست و چرا به آن نیاز داریم؟

دستگاه بخور میزان رطوبت موجود در هوا را افزایش می دهد اما قابلیت تصفیه هوا را ندارد. دستگاه های بخور به طور کلی به دو نوع سرد و گرم تقسیم می شوند. کاربرد این دستگاه ها بیشتر در فصول سرد سال محرز می شود؛ وقتی سردی هوا و گرمای محیط منزل یا محیط کار در کنار هم قرار می گیرند محیط را خشک و در نتیجه به پوست و مو آسیب وارد می کنند.

آپاماطب و آلماپرایم

همکاری آلماپرایم و آپاماطب از جایی آغاز شد که دغدغه ی داشتن هوای سالم (دست کم در محیط های شخصی و کاری) از دوران پاندمی کرونا به یکی از مهم ترین اولویت های آپاماطب تبدیل شد. از سویی تنفس سالم، از جهات گوناگون با سلامت و زیبایی در هم تنیده است و ما زیباییِ آسمان آبی و سلامت را در هم ریختیم. تلاش کردیم با همکاری مجموعه ی آلماپرایم طبق نیاز اقشار مختلف، دستگاه های متنوع تصفیه هوا تولید و عرضه نماییم. امیدواریم مطابق با میل شما باشد.

تمایزات آلماپرایم با سایرین

آنچه آلماپرایم را از سایر برندها متمایز می کند این است که تمامی دستگاه های آن، طبق نیاز جسمانی و موقعیت های مخاطب شخصی سازی می شود. همچنین تنوع ساختار، عملکرد و شکل ظاهری آن ها نیز بالاست و می تواند سلایق مختلف را تغذیه نماید.

دستگاه تصفیه هوا و بخور سرد برای چه افراد و محیط هایی مناسب هست؟

  1. مدیرانی که به فکر راندمان بیشتر کارکنان خود هستند:

آلودگی های هوا می تواند بر راندمان کارکنان تاثیرات منفی بگذارد؛ چرا که اگر هوای محیط مطبوع یا به اندازه ی کافی سالم نباشد، افراد به صورت ناخودآگاه تنفس های سطحی تری خواهند داشت. این بدین معنی است که سطح و میزان اکسیژن رسانی به بافت های مختلف بدن آنها از جمله مغز کاهش پیدا می کند و راندمان ایشان نیز پایین می آید.

همچنین با نزدیک شدن به فصل سرما و شیوع بیماری های ویروسی مثل ویروس کرونا، سرماخوردگی و یا آنفولانزا نیاز به آن بیشتر حس می شود.

  1. افرادی که درگیر مشاغل سخت هستند:

 در بسیاری از مراکز از جمله: کارخانجات، سالن های ورزشی، محیط های صنعتی و…. از مواد شیمیایی خاصی برای انجام عملی خاص استفاده می شود. دستگاه های تصفیه هوا می توانند انواع رایحه های ناگوار را از بین برده و آلودگی های گاهاً سمیِ برآمده از مواد شیمیایی را از هوا بزدایند.

  1. افرادی که گل و گیاه نگهداری می کنند:

اکثر دستگاه های تصفیه هوا توان تنظیم رطوبت محیط را دارند که این مساله به سلامت مواد مورد استفاده موضوع گل و گیاه رو اینجا مطرح کن همچنین همانطور که اشاره شد به سلامت پوست و مو کمک شایانی می کند.

  1. افرادی که دچار کسالت و بیماری شدند:

برخی از مطب ها و کلینیک ها مخصوص به بستری و درمان بیماران خاصی، همچون بیماران مبتلا به آسم هستند، این دستگاه می تواند هوای موجود را برای این عزیزان سالم تر نگه دارد. همچنین با توجه به ضعف قوای بدنی در ایام بیماری، تنفس هوای بدون آلاینده می تواند روند بهبودی را تسریع بخشد.

  1. افرادی که با حیوانات سرو کار دارند:

 برخی از کلینیک های دامپزشکی و حتی افرادی که حیوانات خانگی دارند ممکن است دچار آلرژی یا حساسیت به موی حیوانات شوند، در برخی موارد حتی تنفس در کنار برخی حیوانات برای افرادی با ریه های حساس مضر خواهد بود، این دستگاه ها می توانند این مساله را حل کرده و هوا را به راحتی متناسب با وضعیت حیوانات و مراقبان آنان تصفیه کند. همچنین هوا را برای انواع حیوانات که ریه های حساسی دارند، مطبوع نمایند.

سایت: www.almaprime.com

برای بازدید از نمونه محصولات تخصصی آلماپرایم با ما همراه باشید.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من