دسته‌بندی نشده

ایزی لایف

مجموعه‌ی ایزی‌ لایف

ایزی لایف، با هم زندگی می‌کنیم...

شرکت زرین رویا با نام تجاری ایزی لایف در زمینه‌ی طراحی و تولید و عرضه‌ی پوشینه مخصوص بزرگسالان و سالمندان در مدل‌های مختلف فعالیت می‌کند. ایزی لایف می‌خواهد تمام افراد جامعه با آرامش و آسایش کنار هم زندگی کنند. با هم زندگی می‌کنیم یکی از شعارهای این مجموعه می‌باشد.

جوانی، میانسالی و سالمندی

هر دوران از زندگی خوشی‌ها و سختی‌های خاص خودش را دارد اما مهم این است که بتوانیم با خیالی آسوده با هر شرایطی که داریم از تمام لحظه‌ها به خوبی استفاده کنیم. ایزی لایف برای مهیا کردن شرایط ایده‌آل و مناسب زندگی برای بزرگسالانی که دچار بی‌اختیاری ادرار هستند، تمام تلاشش را می‌کند تا این افراد بتوانند از تمام لحظات زندگی‌شان لذت ببرند و از قافله‌ی زندگی عقب نمانند.

زندگی ادامه دارد

بی‌اختیاری ادرار در هر سن و سالی ممکن است اتفاق بیفتد اما بروز این عارضه در بزرگسالان می‌تواند منجر به کاهش اعتماد به نفس و از دست دادن شوق زندگی شود. پوشینه‌های مخصوص بزرگسالان با این هدف که افراد مبتلا به بی‌اختیاری ادرار مانند دیگر افراد جامعه به زندگی عادی خود ادمه دهند طراحی و تولید شده است. استفاده از پوشینه‌ی مخصوص بزرگسالان نیز در مواقعی که شخص به دلیل برخی بیماری‌ها یا حادثه‌ای که برایش اتفاق افتاده، توان حرکت کردن نداشته باشد، می‌تواند مفید واقع شود.

آپاما طب و ایزی لایف

این که هیچ بزرگسالی به خاطر مشکل‌ بی‌اختیاری ادرار منزوی و خانه‌نشین نشود و از این بابت شرمگین نباشد، یکی از دغدغه‌های آپاما طب بوده است. پس تصمیم گرفتیم با همکاری ایزی لایف در فراهم کردن شرایط زندگی عادی برای این افراد سرعت ببخشیم و تولید و عرضه‌ی انواع پوشینه‌ی بزرگسالان را شروع کردیم. امیدواریم قدمی هر چند کوچک در جهت رضایت و آسایش شما عزیزان برداشته باشیم.

تمایز ایزی لایف با سایرین

آن‌چه ایزی لایف را از سایر برندها متمایز می‌کند این است که طراحی و تولید محصولات مناسب با نیاز و دغدغه‌ی افراد صورت می‌گیرد تا مخاطبان این محصول بدون نگرانی و استرس در جامعه حضور داشته باشند. هم‌چنین ارتقای مداوم کیفیت، تنوع محصولات و استفاده‌ی آسان در محصولات ایزی لایف دیده می‌شود.

بی‌اختیاری ادرار در بزرگسالان از علت تا درمان

زمانی که شخص کنترل مثانه‌ی خود را از دست بدهد و به صورت غیر ارادی مثانه‌اش تخلیه شود، به بی‌اختیاری ادرار مبتلا شده است. بی‌اختیاری ادرار علت‌های متفاوتی می‌تواند داشته باشد. افزایش سن، استرس، عفونت کلیه، التهاب مثانه، استعمال سیگار و الکل، مصرف برخی داروها و…. برخی از علت‌های بی‌اختیاری ادرار در بزرگسالان هستند. برای درمان بی‌اختیاری ادرار لازم است حتما به پزشک متخصص مراجعه کنید تا بر اساس جنسیت، سن و عوامل دیگر به درمان شما بپردازد. گاهی ممکن است این عارضه به خاطر عدم آگاهی یا نگاه نادرست، برای افراد تبدیل به یک بحران شود که فکرشان را مشغول کند اما آن‌چه اهمیت دارد، نداشتن احساس شرم و حضور در جامعه با اعتماد به نفس کامل با استفاده از پوشینه‌های مخصوص بزرگسالان تا درمان قطعی این عارضه می‌باشد. طراحی پوشینه‌های ایزی لایف به گونه‌ای است که به پوست شما آسیبی نمی‌زند، از روی لباس دیده نمی‌شود، جذب بالایی دارد و هنگام استفاده از آن به راحتی می‌توانید مشغول فعالیت‌های روزمزه‌ی خود باشید.

سایت: www.easylife.ir