دسته‌بندی نشده

بست لایف

مجموعه‌ی بست لایف

بست لایف، طراوت زندگی...

شرکت طراوت افق زندگی به عنوان یک شرکت تولید‌کننده محصولات بهداشتی، نهاد صنعتی جوانی است که از سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را در حوزه تولید محصولات آسایشی – درمانیِ نوزاد و مادر آغاز کرده است. این شرکت مرکز ثقل تولیدات خود را بر روی تأمین نیازهای نوزادانِ زودرس قرار داده است. بنیان‌گذاران شرکت، ابتدا دست به تحقیقات و پژوهش‌هایی زدند، تا کالاهای مورد نیاز برای رشد تکاملی نوزاد نارس (چه در منزل و چه در مراکز درمانی) را شناسایی کنند. سپس با خلق نام تجاری BEST LIFE مبادرت به تولید و عرضه محصولات مورد نظر کردند. در حال حاضر مراکز درمانی بسیاری در سراسر کشور، جزو استفاده‌کنندگان محصولات بست لایف هستند و پدر و مادرها هم، پس از ترخیص نوزادشان از مراکز درمانی، با نظر پزشکان و سایر متخصصین، به ادامه استفاده از محصولات این شرکت، تشویق می‌شوند.
شرکت طراوت افق زندگی، بیش از یک سال است که با رویکرد تبدیل کردن بخشی از توان خود به یک مجموعه دانش‌بنیان، تولید محصولات با برند Best Life را آغاز نموده است. این محصولات بر پایه علم نوین Nidcap با هدف فراهم‌سازی اجرای صحیح و علمی مراقبت‌های تکاملی نوزادان، و به طور خاص نوزادان نارس، به‌کار گرفته می‌شوند.
از جمله این محصولات، می‌توان به این‌ها اشاره کرد:
بالش‌های مخصوص شیردهی، لباس‌های ویژه مراقبت تکاملی KMC و KFC، عروسک هشت پا، لباسهای کمکدرمانی نوزادان نارس، و سایر محصولات مرتبط، که همگی توسط کارشناسان فنی و علمی گروه، تولید و روانه مراکز درمانی میشوند.
برخی از این محصولات، به تناسب حساسیت گروه‌های استفاده‌کننده، به صورت نانو تکنولوژی و یا ضد باکتری تولید می‌شوند. ضمنا این را هم باید اضافه کرد که جمعی از متخصصین و پزشکان تراز اول کشور، پشتیبان علمی Best Life هستند.

کلاه نوزاد پنبه‌ای آنتی‌باکتریال

استفاده از یک کلاه پنبه‌ای ساده، می‌تواند کمک کند تا از شدت از دست رفتن حرارت بدن نوزاد کاسته شود. شرکت طراوت افق زندگی توانسته با استفاده از نانوذرات، کلاه نوزاد پنبه‌ای مخصوصی با خاصیت آنتی‌باکتریالی تولید و به بازار عرضه کند. نانوذرات در تماس با باکتری‌ها، موجب تضعیف غشای خارجی آن شده و آن‌ها را از بین می‌برند.

آشیانه نوزاد

سالانه از میان نزدیک به دو میلیون زایمان در کشور، ۱۶۰ تا ۱۸۰ هزار نوزاد نارس متولد می‌شوند. نوزادان نارس به دلیل تولد زودهنگام، تکامل‌یافته نبوده و بخشی از کامل شدن این نوزادان در فضای خارج از رحم مادر انجام می‌شود، که به دلیل حساسیت‌ها و مشکلات نارس بودن، این کار چالش‌برانگیز است.
شرکت طراوت افق زندگی با استفاده از پارچه‌های حاوی مواد نانو، اقدام به تولید آشیانه نوزاد کرده است. محصولی که برای مراقبت هرچه بهتر از نوزادانِ نارس، بسیار مفید است.
این شرکت، محصولات دیگری نیز برای مراقبت از نوزادان نارس دارد. از جمله، لباس مراقبت کانگورویی (KMC) که به مادر اجازه می‌دهد بدون نگرانی از افتادن نوزاد، او را به همراه داشته باشد و به کارهای روزمره نیز رسیدگی کند.
تمامی محصولات این شرکت، تحت نظارت و کنترل بخش نوزادان وزارت بهداشت تولید می‌شود. افزون بر این، تاکنون بیش از ۲۵ نفر از پزشکان و متخصصان طراز اول کشور، به مجموعه محصولات Best life تأییدیه رسمی و کتبی ارائه کرده‌اند.
در کنار محصولاتی که در حوزه نوزادان از آن‌ها نام بردیم، این شرکت اقدام به تولید برخی از محصولات بهداشتی ویژه زناشویی نیز کرده است. محصولاتی که بسیار مورد نیاز هستند و با اقبال خوبی هم روبرو شده‌اند.
این محصولات شامل کاندوم‌ها، انواع ژل‌ها، اسپری‌ها، و انواع تست‌های بارداری، ایدز، و… می‌باشند. در گروه کاندوم‌ها، شما مجموعه بسیار متنوعی از انواع آن‌ها را با کاربردهای متفاوت خواهید دید که هر کدام برای مصرف خاص و کاربرد ویژه‌ای ساخته و عرضه شده‌اند. از جمله آن‌ها می‌توان به این موارد اشاره کرد: کاندوم‌های کلاسیک، آنتی باکتریال، رنگی، داغ، ارگاسم، روان‌کننده، امن، سرد، سفت کننده، فضایی، طعم دار، غیرلاتکس، تأخیری، و…
در این جا به یک مورد از این مجموعه می‌پردازیم که مورد علاقه بسیاری از مشتریان این نوع محصولات است.

کاندوم بزرگ‌کننده بست لایف

کاندوم بزرگ‌کننده بست لایف Best Life Largo از برترین لاتکس و متریال تولیدی شرکت BASF و Lanxess آلمان، که در حیطه کاری خود جزو قدرتمندترین شرکت‌های جهان هستند، بهره برده است. این کاندوم بهترین گزینه برای مردانی است که به دلیل قند خون بالا، بیماری‌های قلبی، افزایش سن، افسردگی و دلایل دیگر، از مشکل ناتوانی در نعوظ رنج می‌برند. همچنین، این کاندوم برای مردانی که در حین رابطه جنسی، نعوظ خود را از دست می‌دهند و امکان ادامه رابطه جنسی را ندارند و دوست دارند مانند جوانان، آلت تناسلی با نعوظ پایدار داشته باشند، گزینه ایده‌آلی خواهد بود.