دسته‌بندی نشده

تافته

مجموعه‌ی تافته

تافته، بانوی ایرانی لایق بهترین‌ها است...

شرکت تافته، در زمینه‌ی تولید محصولات با کیفیت بهداشتی مختص بانوان و دختران مشغول به فعالیت است. این مجموعه در تلاش است تا با آموزش و ترویج فرهنگ پریود به جامعه، همراه همیشگی دختران و بانوان ایران زمین باشد تا حس آزادی، تاثیرگذاری و پویایی را برای آنان به ارمغان بیاورد.

دریافت گواهی‌نامه بین المللی

محصولات بهداشتی عرضه شده در تافته دارای تنوع زیادی هستند از نوار بهداشتی مخصوص نوجوانان گرفته تا نوار بهداشتی مخصوص استفاده در شب و برای مدت زمان طولانی. تمامی محصولات شرکت تافته علاوه بر نرمی و لطافت، قابلیت جذب بالایی دارند و به سبب ضد حساسیت بودن نوار بهداشتی‌هایی که تولید می‌کند، موفق به دریافت گواهی‌نامه بین المللی درماتست از درماتولوژی آلمان شده است.

آپاما طب و تافته

داشتن آرامش و سلامتی جسمی و روحی و سربلندی بانوان و دختران عزیز کشورمان آرزوی قلبی آپاما طب بوده است. در همین راستا برای تامین محصولات با کیفیت بهداشتی بانوان، تافته را به عنوان همکار خود انتخاب کردیم تا در مسیر سرافرازی شما بانوان و دختران محترم ایرانی هم‌دل و همراه‌تان باشیم.

تمایز تافته با سایر رقبا

آن‌چه تافته را از دیگر رقبا متمایز می‌کند، انتخاب این شرکت به عنوان واحد نمونه کیفی، واحد نمونه صنعتی و واحد نمونه استاندارد در سال‌های متمادی می‌باشد. تنوع و کیفیت بالای محصولات تافته از دیگر وجه متمایز کننده‌ی این شرکت می‌باشد.

پریود فرایند طبیعی بدن

پریود یک فرآیند طبیعی ماهانه در بدن بانوان و دختران می‌باشد. نخستین تجربه‌‌ی پریود شدن برای هر دختری می‌تواند از 9 سالگی تا 15 سالگی اتفاق بیفتد. وقتی دختری پریود می‌شود یعنی از لحاظ جسمی توانایی باردار شدن را دارد و این بدین معناست که او به بلوغ رسیده‌ است. مدت زمان پریود شدن برای هر شخص متفاوت است و در این مدت بهتر است مراقب بهداشت و سلامت خود باشد. استفاده از نوار بهداشتی می‌تواند به سلامت و بهداشت شخص در دوران پریودی کمک قابل توجهی کند.

رعایت بهداشت جنسی

بهداشت جنسی در مدت زمان پریود شدن اگر به درستی رعایت نشود، می‌تواند منجر به عفونت‌ در ناحیه‌ی تناسلی بانوان گردد. در جامعه‌ی ما دختران و بانوان محترم به سبب فرهنگ و عرفی که وجود دارد، در مورد مسائل مربوط به دوران پریودی و بهداشت جنسی، اطلاعات بسیار کمی دارند. زیرا صحبت کردن در مورد این گونه موضوعات یک تابو محسوب می‌شود تا جایی که برای خرید نوار بهداشتی با چالش روبرو می‌شوند، در حالی که پریود شدن یک امر حیاتی و طبیعی است که در بدن دختران و بانوان اتفاق می‌افتد و هیچ دختر و بانویی نباید به سبب پریود شدن احساس شرم و خجالت داشته باشد.

آپاما دخت

آپاما طب نیز در راستای افزایش دانش و اطلاعات در مورد بهداشت و سلامت جنسی مربوط به دختران و بانوان عزیز کشورمان و فرهنگ‌سازی درست این موارد در جامعه، بخشی با عنوان آپاما دخت را آماده کرده است که در صورت تمایل می‌توانید به این بخش مراجعه کنید و ابهامات خود در مورد دوران قاعدگی و پریود شدن را برطرف کنید.

سایت: www.tafteh.ir