درباره ما

((آنچه برای سلامتی و زیبایی در جستجوی آن هستید))

آپاماطب یک پلتفرم جامع در حوزه‌ی سلامت و زیبایی است و نام آن، از واژه‌ی اصیل پارسی-ایرانی “آپاما” به معنای زیبا، خوشرو، تمیز و پاک گرفته شده است. این پلتفرم در چهار حوزه‌ی کلان: پزشکی، مراقبت و زیبایی، دندان‌پزشکی و آزمایشگاهی به ارائه‌ی خدمات و محصولات تخصصی مرتبط با آن می‌پردازد.

برای رفع چالش‌های موجود در بازار سلامت کشور، بخش فروشگاهی آپاماطب با بیش از 30 نمایندگی مستقیم از برندهای معتبر و پوشش‌دهی کامل محصولات آن‌ها، با هدف حذف واسطه‌ها، معرفی برند‌های قدیمی و جدید، پوشش‌دهی کل کشور، امکان خرید به صورت جزئی و کلی، جامعیت بالای آن‌ها و بی‌نیاز کردن مخاطب از اتلاف وقت، و…. متولد شده است.

در بخش خدماتی نیز با عنوان آپاماپلاس، بخش هایی همچون مشاوره‌های تخصصی کسب و کار مختص فعالین حوزه ی سلامت و زیبایی، بخش اختصاصی ویژه دوشیزگان و بانوان، ارائه‌ی بروزترین مقالات و دانستنی‌های کاربردی، مصاحبه‌های تخصصی با اساتید و صاحب‌نامان این عرصه، تحلیل کاربردی محتواهای رسانه‌ای ایران و جهان و‌‌…. وجود دارد که برای حال خوب مخاطبین و رفع نیاز آنها در حوزه های مختلف سلامت و زیبایی طراحی و تقدیم شده است.

آپاماطب با صوتی‌سازی اغلب محتواها، تلاش کرده‌ است تا فضای کاربری گسترده‌تر و مناسب‌تری را برای مخاطبان، با هر نوع ذائقه‌‌ی مطالعاتی، فراهم آورد؛ همچنین بستری مناسب برای بهره‌‌مندی کم‌بینایان و نابینایان عزیز نیز ایجاد نماید.