دسته‌بندی نشده

شرکت پارس آزما

شرکت پارس آزما

پارس آزما، کیفیت خوب، اتفاقی نیست...

شرکت پارس آزما یک شرکت دانش بنیان می‌باشد که با به کارگیری مجهزترین و مدرن‌ترین تکنولوژی‌های روز دنیا به عنوان اولین تولید کننده‌ی ایرانی در زمینه‌ی طراحی و تولید تجهیزات و دستگاه‌های آزمایشگاهی مشغول به فعالیت است.

آپاما طب و پارس آزما

همکاری شرکت پارس آزما و آپاما طب از جایی آغاز شد که به دلیل حساسیت در بخش آزمایشگاه‌ها، آپاما طب به دنبال آماده‌ سازی و توزیع تجهیزات و دستگاه‌های آزمایشگاهی با بالاترین دقت و کمترین میزان خطا بوده است. به همین دلیل تلاش کردیم با همکاری شرکت پارس آزما در این راستا و خدمت به جامعه‌ی پزشکی قدم محکمی برداشته باشیم.

تمایز پارس آزما با سایرین

آنچه پارس آزما را از سایر برندها متمایز می‌کند این است که محصولاتش را با استفاده از مجهزترین و به روزترین تکنولوژی‌های روز دنیا تولید می‌کند. هم‌چنین با دارا بودن آزمایشگاهی بسیار مجهز و انجام دادن تست‌های مختلف، در فرایند ساخت و تولید مطابق با استاندارهای تعریف شده اطمینان حاصل می‌کند. دریافت گواهی‌نامه بین‌المللی ISO 900 و ISO 13458 از کشور آمریکا از دیگر افتخارات پارس آزما می‌باشد.

برخی از کاربردهای تجهیزات و دستگاه‌های آزمایشگاهی:
1. اندازه‌گیری و تجزیه و تحلیل مواد: از تجهیزات شیمیایی و فیزیکی برای اندازه‌گیری و تجزیه و تحلیل مواد استفاده می‌شود. این کالاها شامل دستگاه‌های جذب‌سنجی، کروماتوگرافی، طیف‌سنجی و آنالیزگرهای مختلف است.
2. نمونه‌برداری و پردازش نمونه‌ها: برای نمونه‌برداری و پردازش نمونه‌های مختلف از وسایلی مانند سانتریفیوژ، اسپکتروفتومتر، میکروسکوپ و دستگاه‌های جداسازی استفاده می‌شود.
3. اندازه‌گیری فیزیکی: وسایلی مانند آمپرمتر، ولت‌متر، فرکانس‌سنج و اندازه‌گیری‌کننده‌های دما برای اندازه‌گیری و ثبت پارامترهای فیزیکی استفاده می‌شوند.

سایت: www.parsazma.com