دسته‌بندی نشده

مای بیبی

مجموعه‌ی مای بیبی

مای بیبی، حس خوب زندگی...

شرکت زرین رویا با نام تجاری مای بیبی مجموعه‌‌ای آموزشی بهداشتی در حوزه‌ی طراحی و تولید پوشک مخصوص نوزادان و کودکان است. مهر و مراقبت از کودکان و پدر و مادرهایشان از اهداف مجموعه‌ی مای بیبی می‌باشد.

حس خوب زندگی

می‌گویند بچه‌دار شدن از آن حس‌های دوست داشتنی است که تا زمانی که خودت تجربه نکنی، نمی‌توانی آن را درک کنی. نوزاد به دنیا می‌آید و با خودش مهر و عطوفت و مهربانی می‌آورد و هر کس که نگاهش می‌کند ناخودآگاه لبخندی بر لبش نقش می‌بندد. اما بزرگ کردن نوزاد و کودک با تمام شیرینی‌ها و لذت‌هایش، چالش‌های خودش را هم دارد. مای بیبی آمده است تا در کنار پدر و مادر و کودک دلبندشان برخی از سختی‌ها و چالش‌های این مسیر را هموار کند.

همکاری آپاما طب و مای بیبی

لبخند و آرامش کودکان یکی از انگیزه‌های آپاما طب در راستای گام برداشتن به این سمت و سو بوده است. به همین منظور تصمیم گرفتیم با همکاری مای ‌بیبی در تولید و عرضه‌ی انواع پوشک برای فرزندان شما قدمی برداریم تا شاهد لبخند عزیزان شما باشیم.

تمایز مای بیبی با سایر برندها

آن‌چه مای بیبی را از دیگر رقبا متمایز می‌کند، طراحی و تولید و عرضه‌ی محصولاتش بر اساس تکنولوژی روز دنیا و مناسب با نیاز کودکان است. تنوع و کیفیت مناسب محصولات و استفاده‌ی آسان از دیگر ویژگی‌های متمایز کننده‌ی محصولات مای بیبی محسوب می‌شود.

همراه همیشگی کودکان

یکی از دغدغه‌های هر پدر و مادری فراهم کردن بهترین شرایط و موقعیت برای کودک دلبندش است. طراحی محصولات مای بیبی به گونه‌ای است که باعث ناراحتی و محدودیت فرزند شما نشود و بتواند با شادی و لبخند مشغول بازی و سرگرمی باشد.

احساس راحتی در کنار قدرت جذب بالا

پوشک چسبی، پوشک شورتی و دستمال مرطوب از مهم‌ترین محصولات مای بیبی می‌باشد. محصولات این مجموعه قدرت جذب بالایی دارند و به نرمی پنبه هستند تا به پوست لطیف کودک شما آسیبی وارد نشود. لایه‌ی رویی پوشک چسبی مای بیبی به نرمی پنبه می‌باشد و لایه‌ی بیرونی آن نیز قابلیت عبور هوا را دارد. از دیگر ویژگی‌های پوشک چسبی به کش‌های راحت دور ران پا که باعث حس راحتی کودک می‌شود و لایه‌ی محافظ کشسان عمودی آن که مانع نشت ادرار می‌شود، می‌توان اشاره کرد. پوشک چسبی مای بیبی حاوی عصاره بابونه می‌باشد. پوشک شورتی مای بیبی که اولین پوشک شورتی تولید شده در ایران است و به راحتی قابل تعویض است، متناسب با اندام کودک طراحی شده است که باعث راحتی کودک هنگام حرکت کردن و بازی می‌گردد. هم‌چنین دستمال مرطوب مای بیبی فاقد صابون، الکل و پارابن بوده و خاصیت ضد التهابی، مرطوب کنندگی و نرم کنندگی دارد.

سایت: www.mybabyproduct.com