دسته‌بندی نشده

مای لیدی

مجموعه‌ی مای لیدی

مای لیدی، همراه زنان ایرانی...

مای لیدی مجموعه‌ای است که با هدف همراهی زنان ایرانی و بهبود کیفیت زندگی و حفظ عزت نفس آن‌ها در طول دوران پریود، در زمینه‌ی تولید و عرضه‌ی محصولات مرتبط با بهداشت و سلامت بانوان فعالیت می‌کند.

حق طبیعی بانوان

پریود شدن یک امری کاملا طبیعی است و بهداشت دوران پریودی نیز موضوعی مهم برای سلامت جسمی و روحی بانوان و حق طبیعی آنان است. به همین منظور برای رعایت بهداشت مناسب در زمان پریود، لازم است که فرد به امکانات و لوازم و محصولات مرتبط با بهداشت پریود، دسترسی آسان داشته باشد تا از بروز هر گونه مشکلات و آسیب‌های احتمالی جلوگیری کند.

همکاری آپاما طب و مای لیدی

عزت نفس و سربلندی و سلامتی بانوان کشور عزیزمان خواسته‌ی همیشگی و دائمی مجموعه‌ی آپاما طب بوده است. به همین منظور جهت تامین محصولات با کیفیت در زمینه‌ی بهداشت و سلامت بانوان محترم، همکاری با مای لیدی را آغاز نمودیم تا برای سرافرازی و پیشرفت شما بانوان محترم، اقدامی هر چند کوچک انجام داده باشیم.

تمایز مای لیدی با سایر رقبا

آن‌چه مای لیدی را از دیگر رقبا متمایز می‌کند استفاده از نوآوری و فناوری روز دنیا، برای بالا بردن کیفیت محصولاتش است. تنوع محصولات و برگزاری رویدادهای مختلف جهت آگاه سازی جامعه نسبت به مسائل مربوط به بانوان از دیگر وجه متمایز کننده‌ی مای لیدی محسوب می‌شود.

باکس نوار بهداشتی

یکی از اقدامات قابل توجه‌ مجموعه‌ی مای لیدی در جهت افزایش آگاهی و فرهنگ جامعه، نسبت به بهداشت دوران قاعدگی و در دسترس بودن محصولات مرتبط با بهداشت بانوان، نصب رایگان باکس‌های نوار بهداشتی در سرویس‌ بهداشتی زنان شرکت‌های متقاضی می‌باشد.

تنوع محصولات

مای لیدی با تولید و عرضه‌ی محصولات متنوع و مرتبط با دوران پریودی، توانسته است گامی مثبت در جهت بهداشت و سلامت بانوان بردارد. محصولات مای لیدی در چهار دسته‌ی اولترا، مکسی، کلاسیک و نیوکلاسیک عرضه می‌شود.
اولترا در دسته‌ی نوار بهداشتی‌های خیلی نازک قرار می‌گیرد که خنثی کردن بو، منعطف بودن، عدم نشتی، سازگاری با پوست، ضد حساسیت و سرعت جذب بالای خون از ویژگی‌های این محصول می‌باشد. نوار بهداشتی اولترا برای بانوانی که می‌خواهند در دوران پریودی احساس راحتی داشته باشند، گزینه‌ی مناسبی است.
مکسی جزء نوار بهداشتی‌های نیمه ضخیم محسوب می‌شود که از ویژگی‌های این محصول می‌توان به طراحی ارگونومیک مناسب با فرم بدن، جذب بالا، نوارهای آب گریز کناری و نرمی و لطافت آن اشاره کرد.
نوار بهداشتی کلاسیک که به صورت ضخیم طراحی شده است، دارای قدرت جذب بالا، منعطف بودن باله‌های کناری، نرم بودن لایه‌ی رویی و چسب‌های استاندارد است که مناسب افرادی است که به دنبال نوار بهداشتی ضخیم هستند.
نیوکلاسیک نیز همان نوار بهداشتی کلاسیک ضخیم می‌باشد که با عملکرد مناسب‌تر و به صورت سه تا شده و با بسته‌بندی تکی تولید شده است که حمل و دور انداختن آن را راحت‌تر کرده است.
در مدت زمان پریود شدن، دقت کنید که با توجه به شدت خونریزی، استفاده در روز یا شب و نوع پوست‌تان از نوار بهداشتی مناسب با موقعیت و شرایط خود استفاده کنید. برای جلوگیری از بیماری و عفونت، سعی کنید نوار بهداشتی خود را به موقع تعویض کنید.

سایت: www.myladypads.com