دسته‌بندی نشده

کاپوت

مجموعه‌ی کاپوت

کاپوت، محصولاتی متنوع و باکیفیت...

برای جلوگیری از بارداری ناخواسته و عدم انتقال بیماری‌های جنسی، بهترین راه‌حل استفاده از کاندوم است. یکی از مشهورترین برندهای تولید‌کننده این محصول بهداشتی، که قدمت زیادی هم در تولید این نوع محصولات دارد، کاپوت است.
کاپوت Kapoot اولین برندی است که محصولات خاص زناشویی را در ایران عرضه کرده است و بسیاری از ایرانیان نیز اساسا، کاندوم را با نام کاپوت می‌شناسند. این شرکت، فعالیت رسمی خود را از حدود 80 سال پیش در زمینه تولید محصولات زناشویی آغاز کرده و تاکنون نیز با شهرت و اعتبار بالایی، به آن ادامه داده است. تاریخچه این شرکت نشان می‌دهد که این برند قدیمی، از ابتدا تا به الان از محصولات متنوع و باکیفیتی برخوردار بوده است.
در حال حاضر کاپوت با استفاده از مرغوب‌ترین مواد لاتکس توانسته محصولات متنوعی را برای زوجین تولید کند. قیمت محصولات این شرکت، متناسب با نیاز مصرف‌کننده تعیین می‌شود، تا زوجین بتوانند بدون دغدغه، محصولات این برند را خریداری کنند.
در حال حاضر شرکت رایحه‌آوران فن آوازه عرضه‌کننده محصولات کاپوت در ایران می‌باشد.
در بین مصرف‌کنندگان محصولات زناشویی، محصولات برند کاپوت اوریجینال بسیار پرفروش و محبوب است. این محصولات می‌تواند مشکل زود انزالی را کاملا برطرف کند، بی‌آن‌که لذت رابطه را برای طرفین کاهش دهد. در ساخت محصولات Kapoot brand از ترکیبات خوشبوکننده استفاده شده است. استفاده از این محصولات، اثرات جانبی منفی برای شریک جنسی به همراه ندارد.
برای معرفی برند کاپوت می‌توان گفت که این کمپانی با بهره‌گیری از تکنولوژی روز دنیا و استفاده از افراد مجرب و متخصص در این زمینه، توانسته است انواع متنوعی از محصولات زناشویی را تولید کند. درباره برند کاپوت گفته می‌شود که این کمپانی در تولید محصولات خود از مواد پلاستیکی استفاده نمی‌کند. خرید محصولات این برند در بین زوجین بسیار پرطرفدار است.

شرح یک محصول

کاندوم بیگ دات 1001 خار کاپوت Kapoot 1001 Big Dots دارنده یک فناوری به‌روز در اروپا است. این شرکت به عنوان تولید‌کننده کاندوم‌های شماره یک، یا number 1 شناخته می‌شود. در این کاندوم برای اولین بار، از 1001 خار با سایز 80% بزرگتر نسبت به کاندوم‌های نرمال بازار استفاده شد. که باعث تغییر شگرفی در لذت روابط زناشویی گردید.
کاندوم کاندوم بیگ دات 1001 خارِ کاپوت، کاندومی فوق‌العاده است که سرتاسر آن از خارهای بزرگ پوشیده شده و به خوبی می‌تواند با نقطه جی G-SPOT بازی کند و همسران را به اوج ارگاسم برساند.
این کاندوم فاقد هرگونه مواد تاخیر در انزال، برای آلت تناسلی آقایان است، تا علاوه بر دردناک نبودن خارهای بزرگ به مدت طولانی در واژن بانوان، آقایان دیرانزال نیز بتوانند به راحتی و بدون نگرانی، از این کاندوم فوق‌العاده بهره ببرند. این کاندوم مناسب زوج‌هایی است. که مدت‌هاست رابطه جنسی لذتبخشی نداشته‌اند و ارگاسم را به علت‌های فیزیولوژیکی، شرایط روحی و عدم آمادگی عاطفی و… تجربه نکرده‌اند. در این کاندوم از 1001 خار بزرگ جهت افزایش احساس آلت تناسلی در واژن استفاده شده است که قدرت جنسی مرد را چندین برابر بیشتر به نمایش می‌گذارد و به همین دلیل هم در بین مردان، طرفداران خاص خود را دارد.
این کاندوم، مورد تایید سازمان وزارت بهداشت آمریکا و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران می‌باشد.

درباره کاندوم خاردرشت کاپوت بیشتر بدانید

کاندوم بیگ‌دات کاپوت، دارای پهنای 52 میلیمتر و طول 170 میلیمتر می‌باشد که می‌تواند آلت تناسلی اکثر مردانی را که سایز نرمالی دارند، تحت پوشش قرار دهد. بسته این کاندوم حاوی 10 ساشه کاندوم است که می‌تواند برای رابطه یک ماهه کافی باشد.

آیا کاندوم BIG DOTS برای سکس مقعدی مناسب است؟

لازم است بدانید که سکس مقعدی با کاندوم‌های خاردار ممنوع است و باعث ایجاد آسیب شدید به رکتوم بانوان خواهد شد. بنابراین به هیچ‌وجه از کاندومهای خاردار برای روابط جنسی مقعدی استفاده نکنید، تا هیچ‌گونه خطری سلامتی شما و همسرتان شما را تهدید نکند و از این نوع رابطه جنسی نهایت لذت را ببرید.