دسته‌بندی نشده

کلین آپ

شرکت کلین آپ

کلین آپ، افزودن جرقه‌ای از حس خوب به لحظه‌های زندگی...

کلین آپ، لایه‌های نرم زندگی

شرکت زرین حریر با نام تجاری کلین آپ در زمینه‌ی تولید دستمال کاغذی، دستمال مرطوب، کاغذ توالت و حوله کاغذی مشغول به فعالیت است.

همکاری آپاما طب و کلین آپ

فراهم کردن و در دسترس قرار دادن محصولاتی مانند دستمال‌های کاغذی و مرطوب، برای مردم عزیز کشورمان به منظور حفظ پاکیزگی و بهداشت آنان، یکی از دغدغه‌های آپاما طب بوده است. به همین علت در راستای تحقق بخشیدن به این هدف، کلین آپ را به عنوان همکار خود برگزیدیم.

تمایز کلین آپ نسبت به سایرین

آن‌چه کلین آپ را از دیگر رقبا متمایز می‌سازد، این است که تولید محصولات این شرکت از مرغوب‌ترین تیشوی خارجی و در شرایطی کاملا بهداشتی می‌باشد. کیفیت و تنوع بالای کالاهای تولید شده در کلین آپ از دیگر وجه تمایز این شرکت به حساب می‌آید.

محصولات کلین آپ

کلین آپ محصولاتش را در پنج دسته‌ی کاغذ توالت، حوله کاغذی، جعبه‌ای، دستمال اقتصادی و دستمال مرطوب تولید و عرضه می‌کند.
دستمال مرطوب‌های کلین آپ در بسته‌بندی‌های 15 و 50 تایی تولید می‌شوند از این محصول می‌توان برای شست‌وشوی دست و صورت و به منظور آبرسانی استفاده کرد. نوع دیگر این محصول که از عصاره بابونه برخوردار است، برای افرادی که پوست حساسی دارند، مناسب می‌باشد.
حوله کاغذی کلین آپ که در رول‌های 2، 4 و 6 تایی تولید می‌شوند، از کلکسیون ابر بسیار نرم و لطیف می‌باشند که برای انواع پوست‌ها مناسب است.
دستمال کاغذی جعبه‌ای کلین آپ که از مرغوب‌ترین نوع تیشو تولید می‌شود به صورت کلکسیون بافت، دکوراسیون، گل 150 برگ و گل 100 برگ بسته‌بندی و عرضه می‌شود.

سایت: www.cleanupiran.com